Rychlé občerstvení
Royal Döner Kebab
ul. Bratří Čapků
438 01  Žatec
606 858 548

O nás

Royal Döner Kebab je rychlé občerstvení založené na zdravě vyvážené stravě s použitím tradičního tureckého kebabu nebo jiných masných výrobků.

Používáme výhradně 100% plátkované (nemleté) maso. Dále čerstvou zeleninu od lokálních dodavatelů, původní turecký chléb a další přílohy, a to vše s důrazem na maximální spokojenost zákazníka. Náš kebab a masové produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin.

Naše původní osvědčené metody výroby a úpravy pokrmů jsou odlišné od způsobů přípravy, jež poskytují ostatní prodejci. Jedině tak můžeme docílit ve výsledku nutričně hodnotný pokrm bez přidaných konzervačních látek, umělých barviv a zvýrazňovačů chutí. Udržování čerstvosti, kvality, pravosti a originality, je jedním z hlavních cílů naší činnosti.

Na trhu působíme od roku 2007 a během dalších let jsme při výrobě zdokonalovali přísady a postupy, a pomocí speciálních směsí vybraných druhů koření, jsme docílili exkluzivní chuti. Nedílnou součástí jsou zejména originální dresinky. Výsledný pokrm pak zajistí jedinečný a téměř dokonalý gastronomický zážitek.